O NAS

KILKA INFORMACJI

Garden Stones  to nowoczesna oferta produktów umożliwiająca aranżację Twojego ogrodu i otoczenia. Zobacz więcej na www.gardenstones.pl

NASZA OFERTA

Rozwijamy naszą ofertę uzupełniając ją o ciekawe, kompleksowe produkty. Nasze doświadczenie w pozyskiwaniu interesujących nowości z różnych stron świata skutkuje nowymi propozycjami dla Twojego ogrodu i domu.

W ostatnich latach poczyniliśmy szereg starań aby nasi partnerzy, którzy reprezentują nas w terenie prezentowali nasze produkty w jak najbardziej profesjonalny sposób. Przygotowaliśmy szereg materiałów aby poprawić naszą widoczność i prezentację samych produktów. Chcemy być z produktem jak najbliżej naszych potencjalnych klientów.

KAMIEŃ  TO NASZA PASJA POMÓŻ

NAM JĄ REALIZOWAĆ

DLACZEGO MY?

Kamień pomimo wielu imitacji i substytutów, pozostaje niedoścignionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym.

 • SZEROKA OFERTA KAMIENIA NATURALNEGO

  Nasza oferta nie jest przypadkowa. Budujemy ją na bazie wieloletnich doświadczeń ale z pełną świadomością zmieniających się trendów w kształtowaniu nawierzchni wokół domu czy firmy.

   

 • ZNAJOMOŚĆ RYNKU GLOBALNEGO

  Szukamy naszych produktów na całym świecie. Co roku uczestniczymy w targach i pokazach w różnych częściach świata tak aby znaleźć nowe inspiracje i wybrać najciekawsze propozycje z danego regionu czy kontynentu.

 • NOWY SEZON

  W tym sezonie rozbudowaliśmy ofertę w zakresie produktów ceramicznych, które stanowią aktualnie najbardziej optymalną formę zabudowy patio i tarasów. Ponadto rozwijamy kolekcję produktów kamiennych z przeznaczeniem na zabudowę ścian i elewacji.

   

Gardens Stones ©  2020 Produkcja HENSTUDIO